czwartek, 16 lutego 2012

Matrioszki King Size

W eleganckim Moscow City, czyli zespole urbanistycznym składającym się niemal wyłącznie z drapaczy chmur (i wciąż jeszcze niedokończonym) musiała powstać galeria handlowa. Taka typowa VIP galeria, w której, rzecz jasna, można znaleźć też sieciówki typu Zara i Gap, i, na przykład, McDonald's, ale większy nacisk kładzie się na bardziej luksusowe marki. I całość jest taka bardziej "glamurna", jak kryształek Swarovskiego.. I ludzi stosunkowo niewiele.
Galeria nazywa się AfiMall i mieści się nad stacją metra Vystavochnaya. Jeśli komuś zdarza się bywać w Ekspocentrum na targach, to to jest dokładnie vis-a-vis hal wystawienniczych. Wielce przyjemne miejsce (VIP-sklepy, nie hale), przyjazne dzieciom: można zostawić bachory w jednym z dwóch centrów rozrywki dziecięcej i udać się na zakupy albo do kina na czwartym poziomie, można też wsadzić je do kącika zabaw w kawiarni i plotkować sobie radośnie poza zasięgiem gumowych uszu.
A najfajniejsze w tej świątyni konsumpcjonizmu są megamatriochy na samej górze, pod szklanym, jak w Złotych Tarasach, sufitem. I dla nich samych warto zobaczyć to miejsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz